Życzenia Wielkanocne Dowódcy Komponentu Wojsk Specjalnych

Wojska Specjalne logo - Dowództwo Komponentu Wojsk Specjalnych

Żołnierze i Pracownicy Komponentu Wojsk Specjalnych.

Z okazji Świat Wielkanocnych, składam Wam najlepsze żołnierskie życzenia „ Wesołego Alleluja”, dobrego zdrowia oraz powodzenia w pełnieniu trudnej i odpowiedzialnej służby oraz pracy.

Niechaj te Święta, tak głęboko związane z polska tradycją i naszym rodzimym obyczajem, upłyną Wam w miłej i pogodnej atmosferze. Oby nie zakłóciły ich żadne złe nowiny, jakich dzisiaj nie brakuje w związku z panującą sytuacją ogromnego zagrożenia epidemiologicznego.

Obyście Szanowni Państwo, składając sobie życzenia i dzieląc się świątecznym jajkiem, mogli choć w części poczuć się dobrze, jak przed rokiem, gdy obchodziliście Święta Wielkanocne w gronie Rodziny, Przyjaciół i Znajomych.

Z całego serca życzę, aby „żołnierskie szczęście” nigdy Was nie opuszczało. Niech czuwa ono nad wami zarówno w codziennym życiu, jak i w czasie służby i pracy. Obyśmy cali i zdrowi mogli powrócić do codziennych zajęć i obowiązków służbowych, kiedy już ustanie zagrożenie spowodowane pandemią COVID – 19. Jestem przekonany, że tak wkrótce będzie!

DOWÓDCA
gen. bryg. dr inż. Sławomir DRUMOWICZ

 

źródło. DKWS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *