Życzenia Wielkanocne Dowódcy Komponentu Wojsk Specjalnych

Wojska Specjalne logo - Dowództwo Komponentu Wojsk Specjalnych

Żołnierze i Pracownicy Komponentu Wojsk Specjalnych.

Z okazji Świat Wielkanocnych, składam Wam najlepsze żołnierskie życzenia „ Wesołego Alleluja”, dobrego zdrowia oraz powodzenia w pełnieniu trudnej i odpowiedzialnej służby oraz pracy.

Niechaj te Święta, tak głęboko związane z polska tradycją i naszym rodzimym obyczajem, upłyną Wam w miłej i pogodnej atmosferze. Oby nie zakłóciły ich żadne złe nowiny, jakich dzisiaj nie brakuje w związku z panującą sytuacją ogromnego zagrożenia epidemiologicznego.

Obyście Szanowni Państwo, składając sobie życzenia i dzieląc się świątecznym jajkiem, mogli choć w części poczuć się dobrze, jak przed rokiem, gdy obchodziliście Święta Wielkanocne w gronie Rodziny, Przyjaciół i Znajomych.

Z całego serca życzę, aby „żołnierskie szczęście” nigdy Was nie opuszczało. Niech czuwa ono nad wami zarówno w codziennym życiu, jak i w czasie służby i pracy. Obyśmy cali i zdrowi mogli powrócić do codziennych zajęć i obowiązków służbowych, kiedy już ustanie zagrożenie spowodowane pandemią COVID – 19. Jestem przekonany, że tak wkrótce będzie!

DOWÓDCA
gen. bryg. dr inż. Sławomir DRUMOWICZ

 

źródło. DKWS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *