Życzenia świąteczne od Dowódcy Wojsk Specjalnych

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia od gen.dyw. dr inż Sławomira Drumowicza, Dowódcy Komponentu Wojsk Specjalnych

Szanowni Państwo!

Życzę zdrowych i spokojnych Świąt spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, Świąt dających radość i odpoczynek oraz siłę na Nowy 2023 Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten który właśnie mija.

Żołnierze i pracownicy komponentu Wojsk Specjalnych!

Życzę Wam dalszych sukcesów, realizacji planów oraz wszelkiej pomyślności i szczęścia, a także wytrwałości w realizacji zadań na rzecz bezpieczeństwa naszej Ojczyzny.

Szczególnie gorące życzenia kieruję pod adresem wszystkich Żołnierzy i Funkcjonariuszy wykonujących zadania na wschodniej granicy Rzeczypospolitej Polskiej oraz misjach zagranicznych.

Rodzinom wojskowym dziękuję za wytrwałość i zrozumienie dla trudów żołnierskiej służby.
W tym świątecznym czasie specjalne życzenia kieruję do Rodzin i Bliskich poległych oraz zmarłych Żołnierzy i Pracowników Wojsk Specjalnych.

Gorące życzenia kieruję do naszych Poprzedników, Weteranów oraz Kombatantów oddziałów i pododdziałów specjalnych, a także Żołnierzy Armii Krajowej, któych tradycje dziedziczą nasze Jednostki.
Składam serdeczne życzenia Osobom i instytucjom wspierającym Wojska Specjalne w realizacji postawionych przed nimi zadań.

Życzenia składam także „naszym wrogom”, gdyż to ich działania mobilizują i inspirują nas do jeszcze większego wysiłku na chwałę Wojsk Specjalncyh i naszej Ojczyzny.

Z poważaniem.                      

DOWÓDCA                       
gen. dyw. dr inż. Sławomir Drumowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *