Życzenia Noworoczne od Jednostki Wojskowej Komandosów

Jednostka Wojskowa Komandosów

Co chcielibyśmy Wam przekazać w ostatnim dniu 2021 roku? Przede wszystkim dziękujemy za Waszą obecność oraz liczne wyrazy sympatii dla JWK w tym szczególnym dla nas roku – 60-leciu naszej jednostki. Dla nas jest to budujące, iż tak wiele osób nas wspiera oraz identyfikuje się z nami i naszymi wartościami. Za to dziękujemy!

Równocześnie składamy Wam życzenia wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Wiele nas łączy, siła i determinacja naszych żołnierzy jest zbudowana na fundamencie wielu szkoleń, ćwiczeń i niełatwych działań. Ale tę samą siłę widzimy w Was, czytając komentarze, czy wiadomości skierowane do nas. I w Nowym Roku życzymy tej siły każdego dnia, motywacji do wyzwań, czy pokonywania trudności, bo finalnie one nas później ukształtują. Oczywiście również jak najwięcej pozytywnych i radosnych chwil w Nowym Roku! Wy wspieracie nas, a my jesteśmy dumni, jeśli identyfikujecie się z nami.

Można to zobrazować jako efekt domina, ale w odwróconym kadrze, jeśli wstaję ja, to i podnoszę kogoś innego. I tego również życzymy, aby być wsparciem dla Waszych bliskich i znajomych, jeśli będą w trudniejszych chwilach. Ale przede wszystkim najlepszego i do zobaczenia w Nowym Roku!

Foto: Daniel Dmitriew

źródło: Cisi i skuteczni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *