Życzenia Dowódcy KWS dla żołnierzy i pracowników JW AGAT

JW AGAT

Żołnierze i Pracownicy Jednostki Wojskowej AGAT…

Dzisiaj, w dniu Waszego Święta mam zaszczyt i przyjemność złożyć Wam najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia sukcesów w służbie i pracy.

Dokładnie, 9 lat temu na bazie rozformowanego Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej w Gliwicach powstała jednostka wojskowa, która uzupełniła zdolności bojowe Wojsk Specjalnych. Dzisiaj z pełnym przekonaniem, dumą i satysfakcją możemy powiedzieć, że przyjęte rozwiązania podczas jej tworzenia przyniosły znakomite rezultaty.

Ciężka służba, intensywne szkolenie w kraju oraz poza jego granicami i wreszcie służba w ramach PKW w Afganistanie i Iraku sprawiła, że jednostka w bardzo krótkim czasie osiągnęła wstępną, a następnie pełną gotowość operacyjną. Wasze osiągnięcia to powód do dumy dla całego rodzaju rodzaju Sił Zbrojnych, jakim są Wojska Specjalne.

Dlatego też, raz jeszcze, wszystkim byłym i obecnym żołnierzom oraz pracownikom wojska, składam życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz w codziennej służbie i pracy. Życzę zdrowia, nieustającego szczęścia i wiele satysfakcji z podejmowanych i realizowanych działań we wspólnej służbie ku chwale Wojsk Specjalnych.

Dowódca
Komponentu Wojsk Specjalnych
gen. bryg. dr inż. Sławomir DRUMOWICZ

 

źródło: DKWS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *