Zapisy na VI Maraton Selekcja

VI Maraton Selekcja - Memoriał im. płk Sławomira Berdychowskiego

Już za niespełna miesiąc w legendarnej Cisnej w Bieszczadach miłośnicy Wojsk Specjalnych, gór i rywalizacji sportowej spotkają się by uczcić pamięć płka Sławomira Berdychowskiego ps “Czarny”, Twórcy i Pierwszego Dowódcy Jednostki Wojskowej AGAT. 12 listopada o świcie na starcie piątej edycji MARATONU SELEKCJA stanie ponad 100 osób – właśnie tyle na chwile obecną jest ich na liście zapisanych. Zapisy wciąż trwają.

W tym roku Maraton Selekcja odbędzie się miesiąc później niż zwykle, a to bez wątpienia oznacza, że będzie jeszcze ciężej niż zwykle. Ale tak to już jest na selekcji do Wojsk Specjalnych – im ciężej tym lepiej. A że będzie ciężko to już można było zobaczyć w poprzednich latach. Zachar z roku na rok stara się o urozmaicenia, ciekawe zadania i przepiękną (choć wymagającą) trasę.

VI Maraton Selekcja - Memoriał im. płk Sławomira Berdychowskiego

Więcej informacji o pierwszym w Polsce górskim bieg z przeszkodami wzorowanym na selekcji do Jednostek Wojsk Specjalnych:

⚡Start: 12 listopada 2022 r. o godz. 5:00, Cisna
⚡Dystans: około 25-35 km z zadaniami specjalnymi
⚡Limit czasu: 8 godzin
⚡Meta: zawodnik nie będzie wiedział gdzie jest meta

Kategorie:
● „mundurówka” – żołnierze z każdego Rodzaju Sił Zbrojnych i Funkcjonariusze Służb Mundurowych
● „mundurówka-cywil” (cywil, rezerwa, NSR)

Uczestnicy pokonując w ciągu 8 godzin dystans pomiędzy 25 a 35 km, z 10 kg plecakiem, zmierzą się z wieloma zadaniami w terenie. Ogólny przebieg trasy oraz rodzaj zadań specjalnych zostanie omówiony przez organizatora podczas odprawy technicznej. Zawodnik nie będzie wiedział, gdzie jest meta, jaki ma do pokonania dokładny dystans i jakie zadania do wykonania.

Zapisy: www.maratonselekcja.pl

Więcej o płk Sławomirze Berdychowskim.

A tak wyglądało to przed rokiem:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *