„Z cywila do Wojsk Specjalnych” – seminarium eksperckie

Z cywila do Wojsk Specjalnych - seminarium eksperckie

W związku z dużym zainteresowaniem rekrutacją cywili do Wojsk Specjalnych, Centrum Szkolenia Wojsk Specjalnych przygotowało specjalny projekt cyklu seminariów eksperckich pomiędzy Centrum Szkolenia Wojsk Specjalnych a Centrum Studiów i Edukacji na rzecz Bezpieczeństwa UWr „Z CYWILA DO WOJSK SPECJALNYCH”. Prelegentami na seminariach będą osoby związane z Wojskami Specjalnymi, w tym obecni i byli żołnierze WS, a sam cykl będzie częścią szerszego projektu dedykowanego Wojskom Specjalnym realizowanego pomiędzy obydwoma centrami.

Pierwsze Seminarium już 21.05. 2021 roku. Będzie to idealna okazja na dopytanie o kwestie, które Was nurtują. W pierwszej części będzie mowa o zasadach nadrzędnych sił specjalnych, o strukturze komponentu WS i Centrum Szkolenia WS. Kontekst jest istotny, pozwala wiele zrozumieć. Często brak podstawowych informacji jest źródłem wielu pytań, na które odpowiedzi są bardzo często oczywiste.

W drugiej części przedstawimy etapy półrocznego szkolenia kursu JATA oraz jak można się na to szkolenie dostać. Gościem specjalnym tej części będzie uczestnik aktualnie trwającego kursu JATA, który przeszedł selekcję do JW Formoza i zakwalifikował na kurs. Opowie zatem o selekcji (to co jest możliwe oczywiście;-) oraz o kursie JATA w Ośrodku Szkolenia Lądowego CSzWS z perspektywy uczestnika.

Część trzecia będzie poświęcona już samej SELEKCJI – wymogom i etapom oraz jak się do niej przygotować. Tę część poprowadzi były szef Sekcji Szkolenia JWK MIXU Special Forces

Na seminarium możecie zapisywać się pod adresem https://tiny.pl/rvvgc, a program seminarium znajdziecie poniżej. Pamiętajcie tylko, że rejestrować się możecie do środy 19.05 – do godziny 18.00, a ilość miejsc jest ograniczona.

seminatium Z cywila do Wojsk Specjalnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *