Wielkanocne spotkanie w Dowództwie Komponentu Wojsk Specjalnych

Spotkanie Wielkanocne w Dowództwie Komponentu Wojsk Specjalnych

W duchu zbliżających się Świąt na terenie Dowództwa Komponentu Wojsk Specjalnych odbyło się dziś spotkanie wielkanocne. Życzenia świąteczne złożyli I wicewojewoda małopolski Ryszard Pagacz oraz dowódca Komponentu Wojsk Specjalnych gen. dyw. dr inż. Sławomir Drumowicz.

– Święta Wielkanocne to czas rozważania tajemnic Męki i Zmartwychwstania Chrystusa. To również czas spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Niech napełni on nasze serca nadzieją, spokojem, miłością i wiarą, że dobro, prawda ostatecznie zwyciężają. Życzę, aby w czasie niepewności, lęku i zagrożenia współczesnego świata Wszechmogący Bóg obdarzył łaską pokoju. Dziękuję zarazem wszystkim Żołnierzom i Pracownikom Wojsk Specjalnych za wykonywanie tak odpowiedzialnych zadań w służbie Ojczyźnie. Błogosławionych Świąt! – mówi I wicewojewoda małopolski Ryszard Pagacz.

– Życzę zdrowych i spokojnych Świąt, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, Świąt dających radość i odpoczynek oraz siłę do realizacji dalszych planów i wyzwań – mówi dowódca Komponentu Wojsk Specjalnych gen. dyw. dr inż. Sławomir Drumowicz.

źródło: Małopolski UW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *