The Murph Challenge Poland – filmy instruktażowe

Murph Challenge Poland 2020

Do 30 maja, czyli The Murph Challenge Poland 2020 pozostało nieco ponad dwa tygodnie. Jeśli chcieliście się zapisać, ale tego nie zrobiliście to już za późno. Pomimo limitu 150 uczestników na liście chętnych znalazło się ponad 200 osób. O znalezieniu się na liście startowej decyduje kolejność wpłat wpisowego. Teraz nie pozostało nic innego niż dobrze się do tego wyzwania przygotować i pamiętać o technicznym wykonywaniu powtórzeń, co zagwarantuje zaliczenie udziału przez Komisję Weryfikacyjną.

Jak to zrobić? Z pomocą pospieszyli Organizatorzy, a poprawne wykonanie ćwiczeń prezentuje Zachar. Przypominamy tylko, że w ramach The Murph Challenge Poland 2020 biegniemy 1600 metrów, robimy 100 podciągnięć, 200 „pompek” i 300 przysiadów, a całość zwieńcza kolejne 1600 metrów biegu.

Pull-ups

Zacznijmy od prawidłowego wykonania podciągnięcia na drążku. Możecie je robić na dwa sposoby – techniczne – tzw. kipping pull-up lub siłowo. Niezależnie od tego, który sposób wybierzecie musicie pamiętać o dwóch rzeczach – broda nad drążkiem i wyprostowane ramiona w dolnej fazie powtórzenia.

Siema ! Jak tam wasze przygotowania ? 💪Zaczynamy cykl filmików instruktażowych do The Murph Challenge Poland ! ⚡⚡⚡Dziękujemy za cierpliwość i zapraszamy do zapoznania się z pierwszym z nich.Zachar przedstawi wam standardy podciągania się na drążku w kategorii BODY ARMOR i LIGHT. 💪💪Pozdro i powodzenia !💪_________________________________________Ginger's Tactical GearTrec NutritionCentrum Weterana Działań Poza Granicami PaństwaPolska ZbrojnaSpecBrands.plCombat Mama

Publiée par The Murph Challenge Poland sur Samedi 9 mai 2020

W kategorii startowej „Extra light” dozwolone są tzw. pompki australijskie z wykorzystaniem np. taśm trx. Tutaj także trzeba pamiętać o kilku rzeczach. Najważniejsze to kąt nachylenia ciała do podłoża, napięcie taśm oraz łokcie za linią ciała.

Witamy Was w kolejnym dniu przygotowań do THE MURPH CHALLENGE POLAND ! Dzisiaj na tapetę wjeżdżają "pompki australijskie", dozwolone w naszej najlżejszej kategorii startowej "EXTRA LIGHT" ! Zachar Selekcja wszystko Wam wytłumaczy więc zapraszamy do zapoznania się z materiałem ! A Ty w jakiej kategorii zdecydowałeś się startować ? ____________________________________Ginger's Tactical GearTrec NutritionCentrum Weterana Działań Poza Granicami PaństwaSpecBrands.plCombat MamaPolska Zbrojna

Publiée par The Murph Challenge Poland sur Dimanche 10 mai 2020

 

Push-ups

Popularne pompki, czyli uginanie ramion w podporze przodem. Pamiętajcie żeby na dole łokcie znajdowały się nad linią barków, a u góry ramiona były wyprostowane.

Wjeżdża kolejny film instruktażowy!💪Dzisiaj uginanie ramion w podporze przodem zwane potocznie pompkami, przedstawione dla wszystkich kategorii startowych! 💪Jeśli macie jakieś pytania co do technik wykonywania ćwiczeń, śmiało piszcie do nas ! Jeszcze nikt nie został bez odpowiedzi na nurtujące go pytania! Pozdro !_____________________________Zachar SelekcjaTrec NutritionCentrum Weterana Działań Poza Granicami PaństwaSpecBrands.plGinger's Tactical GearPolska ZbrojnaFundacja SPRZYMIERZENI z GROMBulletRun PolskaBieg Rzeźnika

Publiée par The Murph Challenge Poland sur Lundi 11 mai 2020

 

Squats

Ostatnie ćwiczenie przed wieńczącym dzieło biegiem. Żeby nie było niezaliczonych powtórzeń musicie pamiętać o prostych nogach w gónej fazie ruchu oraz „ass to the grass” na dole, czyli biodra poniżej linii kolan. Zresztą zobaczcie sami.

To już ostatni film z cyklu "filmy instruktażowe" !Dzisiaj : przysiady. Mamy nadzieje,że filmy są dla was pomocne! Do treningu ! Pozdro !__________________________Trec NutritionGinger's Tactical GearPolska ZbrojnaCentrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa

Publiée par The Murph Challenge Poland sur Mardi 12 mai 2020

Wszystkim biorącym udział w wyzwaniu The Murph Challenge Poland 2020 życzymy powodzenia. Dajcie z siebie wszystko i pamiętajcie o tym dla kogo to robicie. A przy okazji możecie zgarnąć fajne nagrody od sponsorów.

Wszystkie informacje możecie znaleźć we wpisie „The Murph Challenge Poland„, na stronie TheMurphChallengePoland.pl oraz profilu na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *