„Świat na celowniku” – nowa książka NAVALa

NAVAL - Świat na celowniku

W przedsprzedaży pojawiła się nowa książka weterana Jednostki Wojskowej GROM i jednego z najchętniej czytanych autorów książek o tematyce militarnej w Polsce. W swojej dziewiątej książce NAVAL zabiera czytelników w podróż po świecie dzieląc się z czytelnikami poradami dotyczącymi planowania podróży, pakowania, a także pobytu poza granicami Polski.

Odwiedziłem czterdzieści sześć państw i dzielę się z wami moim doświadczeniem planowania podróży, pakowania sprzętu, pobytu za granicą i przetrwania w skrajnie trudnych warunkach. Dowiecie się, jak moja jednostka GROM przygotowała mnie do przetrwania nie tylko w Afganistanie, ale i w Patagonii, gdzie brałem udział w najtrudniejszym biegu łączonym, a gdy miejscowe wojsko poprosiło o ewakuację drogą powietrzną, my, polscy żołnierze, daliśmy radę.

Poznacie w niej Navala, nie tylko wojownika, ale i podróżnika, który zwiedzając, zachwyca się różnorodnością świata„.

NAVAL - Świat na celowniku

Jednak coś nam się wydaje, że nie będzie to poradnik wakacyjny jakich wiele. 300 stron pozwala przypuszczać, że poza poradami czeka nas kilka niesamowitych historii. I choć książkę (nawet z autografem) można już zamawiać w przedsprzedaży to na sprawdzenie zawartości przyjdzie nam poczekać do połowy czerwca.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *