Posłanie Dowódcy KWS z okazji Święta Wojsk Specjalnych

Wojska Specjalne logo - Dowództwo Komponentu Wojsk Specjalnych

Żołnierze i Pracownicy, sympatycy Wojsk Specjalnych

Święto Wojsk Specjalnych, którego data upamiętnia podpisanie przez Prezydenta RP śp. Prof. Lecha KACZYŃSKIEGO, Ustawy z dnia 24 maja 2007 roku powołującej nowy rodzaj Sił Zbrojnych jest szczególną okazją aby podziękować całej społeczności Wojsk Specjalnych za służbę i pracę w kraju i poza jego granicami.

Dziękuję Przyjaciołom i Sympatykom „specjalsów” za wsparcie i okazywaną pomoc.

Szczególne słowa kieruję dzisiaj do tych, którzy wykonując swoje żołnierskie obowiązki doznali uszczerbku na zdrowiu oraz do rodzin żołnierzy poległych i zmarłych. Ofiarność Wasza i Waszych najbliższych zasługuje na szacunek, pamięć oraz wsparcie na które z naszej strony zawsze możecie liczyć.

Serdeczne pozdrowienia kieruje również do naszych Starszych Kolegów, Weteranów, Kombatantów i Rezerwistów oddziałów i pododdziałów specjalnych, którym życzę w obecnych uwarunkowaniach drogocennego zdrowia, a nade wszystko długich, szczęśliwych i pogodnych lat życia.

Składam najlepsze żołnierskie życzenia dobrego zdrowia, wielu dalszych sukcesów w służbie i pracy ku chwale Wojsk Specjalnych i naszej Ojczyzny oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.

Dowódca                             
gen. bryg. dr inż. Sławomir DRUMOWICZ

 

źródło: DKWS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *