Poligon w Czerwonym Borze w rękach GROM Group – GROM Challenge niezagrożony

Wieża GROM Group - to pod tą wieżą startują uczestnicy GROM Challenge

Jak informuje ( a może szuka sensacji ) portal TVN24.pl, firma Grom Group została właścicielem fragmentu poligonu w Czerwonym Borze. Organizator m.in. takich imprez jak wakacyjne obozy Militarno – Obronne GROM był jednym oferentem w przetargu na teren, na którym obecnie stoi Ośrodek Szkolenia Poligonowego GROM. Oznacza to, że śmiało możecie się zapisywać na najnowszą wrześniową edycję GROM Challenge.

Jak informowaliśmy pod koniec stycznia w przetargu ogłoszonym pod koniec stycznia do nabycia była działka o powierzchni 4,6922 ha. 12 km do Zambrowa, 15 do Łomży. Cena wywoławcza ustalona na podstawie wyceny rzeczoznawcy została ustalona na 2 mln 275 tys. netto. Grom Group za ten teren zapłaciło 2,3 mln złotych. Oznacza to, że najbliższa edycja GROM Challenge jest niezagrożona i śmiało możecie rejestrować swój udział. Zapisy wystartowały 1 kwietnia.

zapisy GROM Challenge

 O GROM CHALLENGE

To jedyny w Polsce bieg terenowy organizowany przez byłych żołnierzy GROM na terenie byłego poligonu JW. 2305. W tym roku – 12/09 – odbędzie się już VIII edycja GROM Challenge – Siła i Honor. Pierwsze zawody zorganizowane zostały w 2013 roku.

Jak zapewniają Organizatorzy „GROM Challenge – Siła i Honor jest ekstremalnym biegiem terenowym dzięki któremu jego uczestnicy mogą sprawdzić granice swojej wytrzymałości. Nie ma mowy o taryfie ulgowej, GROM Challenge zweryfikuje siłę Twojego charakteru. Bieg odbywa się zawsze w 2 osobowych zespołach.

Miejsce? To nie tak dawno na poligonie w Czerwonym Borze żołnierze GROM przygotowywali się do swoich misji. To tutaj byli poddawani podczas morderczej selekcji i sprawdzany był ich poziom przygotowania do wykonania zadania. To wszystko odbywa się na trasie, która podczas każdej edycji jest inna. Przeszkody i zadania do wykonania to nie wszystko co Was spotka w tym roku. Podobnie jak podczas selekcji do GROM-u – nigdy nie wiecie co Was czeka, a jedyne łatwe chwile właśnie się skończyły – od teraz liczy się SIŁA i HONOR!”

Więcej informacji o imprezie, a także formularz do zapisów znajdziecie na gromchallenge.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *