Podejmiesz wyzwanie Jednostki Wojskowej Komandosów?

Selekcja do Jednostki Wojskowej Komandosów - podejmiesz wyzwanie?

Już za parę miesięcy kolejni kandydaci do Jednostki Wojskowej Komandosów podejmą wyzwanie w wiosennej selekcji. Jeśli zamierzasz zostać jednym z nas, masz już bardzo mało czasu na solidne przygotowanie. Obecna pogoda – śnieg, ujemna temperatura, wilgoć są idealnymi warunkami do sprawdzenia wytrzymałości i dalszymi treningami. Ustaw sobie poprzeczkę na 200%.

Pamiętaj, że to psychika i determinacja będą Twoją siłą napędową w czasie selekcji. Po kilku dniach z minimalną ilością snu i pożywienia, przy ciągłych nowych zadaniach od instruktorów to motywacja, aby założyć zielony beret – będzie Cię prowadzić.

Warto wykorzystać pozostały jeszcze czas na gruntowne przygotowanie się i dać z siebie wszystko. Chcesz zostać jednym z nas? Pokaż nam, że dasz radę. Za rok o tej porze Ci, którzy dziś obecnie trenują być może będą już na kursie bazowym, gdzie również czekają ich kolejne wyzwania

Pot, ból i olbrzymie zmęczenie – to czeka kandydatów i każdy z nas to przeszedł. Co jest potem? Duma z wstąpienia do najstarszej i największej polskiej jednostki specjalnej, liczne szkolenia i kursy, ciągły rozwój i służba warta każdego wysiłku na selekcji i przed nią.

Ankieta i wzór dokumentów znajdziecie tutaj https://bit.ly/3AVRNp1

Grafika: Marcin Kazuch
Foto: Daniel Dmitriew

źródło: Cisi i skuteczni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *