płk Piotr Gąstał na WSB we Wrocławiu

Pułkownik Piotr Gąstał - były Dowódca Jednostki GROM

Luty co raz bliżej a wraz z nim co raz bliżej są dni otwarte Wyższej Szkoły Bankowej. W ramach tegorocznego cyklu dni otwartych, które skierowane są głównie do uczniów dolnośląskich szkół średnich zostaną zaprezentowane różne dziedziny nauki. Wśród nich perełka dla miłośników bezpieczeństwa i Wojsk Specjalnych. Swój wykład pod tytułem „Bezpieczeństwo wewnętrzne – oGROMne wyzwanie” poprowadzi płk Piotr Gąstał – były Dowódca Jednostki Wojskowej GROM.

Tegoroczne dni otwarte na WSB odbywać się będą w dniach od 3 do 7 lutego i to już pierwszego dnia będzie można posłuchać płk Gąstała, a także sprawdzić swoje umiejętności na wirtualnej strzelnicy. W GROMie płk Gąstał zajmował szereg stanowisk w rozpoznaniu, wydziale operacyjnym i zespole bojowym, m.in.: dowódcy sekcji, dowódcy grupy oraz zastępcy i dowódcy Jednostki. Brał udział w misjach na Haiti, Bałkanach i Iraku. Więcej na temat byłego Dowódcy GROM możecie przeczytać w naszym cyklu „Ludzie Wojsk Specjalnych„.

Wykład odbędzie się 3 lutego w godzinach 10:00 – 11:15 na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny.

Więcej o dniach otwartych na stronie WSB.

Fot. Arkadiusz Dwulatek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *