Operator GROM w kolejnej grze video?

Call of Duty

Polska społeczność gry Call of Duty stworzyła internetową petycję, w której prosi Activision Blizzard o dodanie operatora Jednostki GROM do gry Call of Duty: Modern Warfare oraz Call of Duty: Warzone. Wspomniany operator miałby być w pełni grywalną postacią, którą mogliby sterować gracze. To kolejna gra po Medal of Honor: Warfighter i Rainbow Six Siege, w której być może zagramy przedstawicielem polskich Wojsk Specjalnych.

Po raz pierwszy żołnierzem GROMu mogliśmy zagrać w wersji wieloosobowej w grze Medal of Honor: Warfighter z 2012 roku. To przy pracy nad tą grą swoją wiedzą i doświadczeniem z twórcami dzielił się m.in. NAVAL. Poza wersją multiplayer GROMowców można tam było spotkać także w jednej z misji trybu dla jednego gracza. Gra jednak nie odniosła spektakularnego sukcesu.

Co innego Call of Duty Warzone. To bardzo popularna w ostatnim czasie darmowa gra od dobrze znanego Activision Blizzard. Seria, która rozpoczęła się od walki na polach bitew drugiej wojny światowej ze swoimi pierwszymi odsłonami ma już niewiele wspólnego. Wciąż jednak przyciąga miliony graczy, a pojawienie się w niej przedstawiciela polskich Wojsk Specjalnych miałoby pozytywny efekt promocyjny. Co ciekawe autorzy wspomnianej petycji nie poprzestali na jednej. Dodali także drugą z prośbą o dołączenie do gry polskiego karabinku MSBS Grot. Broń pojawiła się już raz w serii – w Call of Duty Ghosts.

Jeśli więc macie czas oraz chęci to rzućcie okiem na petycję i trzymajcie kciuki za jej powodzenie. Choć nawet zebranie odpowiedniej liczby podpisów nie gwarantuje sukcesu. Na osłodę pozostaje mała partyjka w Warzone ze znajomymi. Kto wie, może uda Wam się trafić do jednej drużyny z jakimś emerytowanym specjalsem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *