Odgrzewane Tajne akcje snajperów GROM

okładka książki Tajne akcje snajperów GROM

W drugiej połowie lutego tego roku swoją premierę miało nowe wydanie książki „Tajne akcje snajperów GROM” autorstwa Tomasza Marca. Nowe wydawnictwo w mediach społecznościowych zapowiadało, że to wydanie będzie wzbogacone o nowe treści. Okazało się jednak, że dostaliśmy odgrzewanego kotleta.

Pierwsze wydanie książki, którą zajdziecie w naszej Biblioteczce ukazało się w listopadzie 2014 roku. Tomasz Marzec reporter Radiowej Trójki i TVN24 stworzył w niej opowieść o snajperach Jednostki GROM. Opowieść utkaną ze wspomnień dwóch pokoleń żołnierzy tej specjalności. Możecie tam znaleźć historię selekcji, szkoleń, misji i sprzętu, a także antypatii.

Gdy pojawiła się informacja o „nowym i poprawionym wydaniu” chcieliśmy Wam rekomendować jej zakup. Coś nas jednak tchnęło, żeby to wcześniej sprawdzić. I okazało się, że książki różnią się praktycznie wyłącznie okładką i fontem. Nowemu wydawnictwu nie chciało się nawet poprawić spisu treści mimo, że ze względu na rozmiar zastosowanego fonta ilość stron wzrosła z 224 do 368.

Jeśli posiadacie pierwsze lub drugie wydanie książki „Tajne akcje snajperów GROM” to spokojnie możecie na nim poprzestać. Z tegorocznego, trzeciego wydania nie dowiecie się nic nowego. Jeśli nie macie to poszukajcie wcześniejszych wydań – zaoszczędzicie kilka złotych. Szkoda tylko, że odgrzewanego kotleta sprzed niemal 6 lat próbuje się sprzedawać jako „nowe i poprawione wydanie”. 

Poprzednie wydanie możecie kupić m.in. w Smyku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *