NAVAL i Zachar na Euro Target Show 2022

Euro Target Show 2022

Za nieco ponad tydzień w Poznaniu spotkają się miłośnicy militariów, survivalu, strzelectwa i myślistwa, a wszystko za sprawą targów Euro Target Show 2022. Stoiska z masą sprzętu, ciekawe prelekcje i goście związani m.in. z Wojskami Specjalnymi będą na Was czekać w dniach 25-27 marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

W ubiegłych latach w Poznaniu można było spotkać przedstawicieli Wojsk Specjalnych w tym m.in. NAVALa, czy byłego Dowódcę Jednostki Wojskowej GROM pułkownika Piotra Gąstała. W tym roku nie będzie inaczej. 

Swoją obecność na wydarzeniu potwierdzili znamienici goście, którzy są ambasadorami Euro Target
Show 2022: Seweryn Kubicki „Piechur” i Paweł Szlendak „Szledni” – reprezentanci branży survivalowej, Szymon Jarosiewicz – czołowy zawodnik w strzelbowym strzelectwie dynamicznym oraz Paweł Maleńczuk „NAVAL” – były żołnierz Jednostki Wojskowej GROM i Wojciech Zacharków „Zachar” – były żołnierz Wojsk Specjalnych.

NAVAL w sobotę poprowadzi prelekcję „Wojna widziana oczami żołnierza JW GROM”, a drugi zarówno w sobotę, jak i niedzielę ma poprowadzić strefę  Motywacji i przetrwania.

Program Wydarzeń Euro Target Show

Jeśli jesteście zainteresowani szczegółowym programem Targów Euro Target Show z podziałem na poszczególne dni to zajrzyjcie pod poniższe linki:

Program Targów Euro Target Show 2022 – piątek, 25.03

Program Targów Euro Target Show 2022 – sobota, 26.03

Program Targów Euro Target Show 2022 – niedziela, 27.03

Jeśli jesteście zainteresowani to szczegóły dotyczące biletów znajdziecie na stronie Targów.

Gorąco zachęcamy do udziału!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *