Najbliższe terminy rekrutacji do Wojsk Specjalnych

kurs Centrum Szklenia Wojsk Specjalnych - Lubliniec

Minęła pierwsza połowa roku. Jesień co raz bliżej, a wraz z nią jesienne selekcje do Wojsk Specjalnych. Jeśli chcesz znaleźć się wśród kandydatów i dołączyć do elity Wojska Polskiego to zostało Ci niewiele czasu. Niezależnie co wybierzesz: Jednostkę Wojskową GROM, Jednostkę Wojskową Komandosów, Jednostkę Wojskową AGAT, czy FORMOZĘ na złożenie dokumentów masz nie więcej niż miesiąc. Oto najbliższe terminy rekrutacji do Wojsk Specjalnych.

Komandosi z Lublińca na Twoje dokumenty czekają do końca lipca. Podobnie jak Jednostka z Gliwic, która na ankiety w tym kwartale wyznaczyła trzy terminy – 30 lipca oraz 3 i 10 września. W sierpniu AGAT nie prowadzi rekrutacji. W przeciwieństwie do GROMu i FORMOZY, które w tym roku obchodzą swoje jubileusze.  JW 2305 (GROM) w tym roku obchodzi 30 lecie istnienia, zaś JW 4026 (FORMOZA) 45 lecie. Jeśli więc chcecie do nich dołączyć to macie czas odpowiednio do 15 sierpnia i 14 sierpnia.

Warto podkreślić, że Wojska Specjalne nie ograniczają naboru jedynie do żołnierzy, a otwierają rekrutację także dla cywilów. Wystarczy wybrać wymarzoną jednostkę, złożyć dokumenty i przejść selekcję. A po wszystkim ukończyć kurs w Centrum Szkolenia Wojsk Specjalnych i wrócić do jednostki swojego wyboru.

Najbliższe terminy rekrutacji do Wojsk Specjalnych

Jednostka Wojskowa AGAT

Termin na złożenie dokumentów: 30 lipca / 3 września / 10 września

Warunki rekrutacji do JW AGAT

Strona JW AGAT

 

Jednostka Wojskowa FORMOZA

Termin na złożenie dokumentów: 14 sierpnia

Warunki rekrutacji do JW FORMOZA

Strona JW FORMOZA

rekrutacja FORMOZA

 

Jednostka Wojskowa GROM

Termin na złożenie dokumentów: 15 sierpnia 2020

Warunki rekrutacji do JW GROM

Strona JW GROM

rekrutacja GROM

 

Jednostka Wojskowa Komandosów

Termin na złożenie dokumentów: koniec lipca 2020

Warunki rekrutacji do JWK

Strona JWK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *