Myślisz o Wojskach Specjalnych? – Rady Zachara część 3

Zachar vlog część 3

W serwisie Youtube jest już dostępna trzecia część vloga majora rezerwy Wojciecha „Zachara” Zacharków skierowana do licealistów(choć nie tylko), którzy myślą o służbie w Wojskach Specjalnych. W tym odcinku Zachar skupił się na trzech elementach: sztukach walki, umiejętności podejmowania decyzji oraz dodatkowych umiejętnościach i uprawnieniach.

We wszystkich trzech odcinkach vloga poruszonych zostało 10 ważnych aspektów, jakimi należałoby się zainteresować przygotowując się do Wojsk Specjalnych. Jednocześnie jak zaznacza Zachar „przygotowując się do Selekcji Wojsk Specjalnych musisz już też myśleć o kursie bazowym! Selekcja to tylko pierwszy etap przed tym co czeka Cię dopiero na kursie bazowym. Większość operatorów wspomina kurs bazowy jako dużo cięższy wysiłek psychofizyczny niż selekcja”. Ze swojej strony dodamy jedynie, że kursu bazowego nie kończy pozytywnie nawet 30% żołnierzy.

Comments

  1. Doktor

    hehe – to samo na żaglach mówimy – nie zrobisz nic, to jebniesz w falochron… a jak coś zrobisz, to jest szansa, że nie jebniesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *