Ludzie Wojsk Specjalnych – MODI

Modi - weteran Jednostki Wojskowej Komandosów

Mjr Maciej „Modi” Malecki, do niedawna oficer Jednostki Wojskowej Komandosów. Współtwórca Targets Creators.
Modi to szkoleniowiec z krwi i kości, niespełniony sportowiec, perfekcjonista, który swoje walory wplótł w służbę operatora i dowódcy grupy specjalnej.

Poza dowodzeniem sekcją i grupą specjalną w trakcie służby uczył się metodyki szkoleń budując tym samym szeroki warsztat instruktorski. W trakcie swojej służby w JWK miał okazję planować oraz uczestniczyć w wielu bardzo trudnych i nowatorsko przeprowadzonych operacjach specjalnych w najbardziej wymagających zakątkach Afganistanu. Szkolił instruktorów, operatorów oraz wyspecjalizowane pododdziały wojska i policji w kraju i za granicą zbierając do swojego warsztatu wiedzę i doświadczenia od partnerów z całego świata.

Modi - weteran Jednostki Wojskowej KomandosówW JWK był wyróżniającym się oficerem w dziedzinie strzelectwa Wojsk Specjalnych, szkolenia strzeleckie były jego konikiem. Podczas służby zdobywał wiedzę w wielu ośrodkach min. w renomowanej Akademii SIG SAUER w USA, gdzie ukończył kursy SEMI-AUTOMATIC PISTOL INSTRUCTOR oraz PATROL RIFLE INSTRUCTOR. Swój warsztat poszerzał szkoląc się z podmiotami cywilnymi np. z sześciokrotnym mistrzem świata w IPSC Erickiem Graufelem.

Szczególną uwagę kładzie na optymalizację ruchów i walkę z czasem tworząc tym nowe kompleksowe rozwiązania wpływające na przewagę żołnierza w realnej walce. Jest wyznawcą teorii, że szybkość jest wypadkową płynności świadomych, następujących po sobie ruchów.

Dzięki biegłej znajomości języka angielskiego pełnił służbę w międzynarodowym dowództwie SOAG (Special Operation Advisory Group) w Afganistanie.

Na pionie szkolenia JWK był odpowiedzialny za organizowanie ćwiczeń certyfikujących i dopuszczających Zespoły Bojowe do wykonywania zadań bojowych na misjach poza granicami kraju. Pełnił też funkcję szefa grupy odpowiedzialnej za wprowadzanie na Zespoły Bojowe najnowocześniejszego uzbrojenia i wyposażenia.
Uczestnik wszystkich największych targów zbrojeniowych w Europie i za oceanem. Współtwórca SOP (Special Operation Procedures) czyli procedur działania na poziomie taktycznym dla Zespołów Bojowych JWK.

Obecnie Starszy Wykładowca Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu, gdzie szkoli nowe pokolenie oficerów Wojska Polskiego tworząc nowe standardy, wskazując nowe kierunki oraz szerząc wiedzę zdobytą w Wojskach Specjalnych.

Modi - weteran Jednostki Wojskowej Komandosów

Ambasador marki Targets Creators współtworzący wizerunek firmy. Jako szkoleniowiec Targets Creators próbuje budować u szkolonych świadomość optymalizacji ruchu w każdym jego aspekcie. Przekazując swoje wieloletnie doświadczenie metodyczne zdobyte podczas szkolenia operatorów i instruktorów Wojsk Specjalnych może nauczyć jak szybko i prosto nauczać innych i docierać do najbardziej opornych. Ponad wszystko jednak pokazuje jak pokonywać bariery czasowe by zdobywać przewagę w realnej walce.

Target Creators to firma szkoleniowa stworzona i prowadzonej przez Weteranów Jednostki Wojskowej Komandosów – Łasucha, Modiego i Matkę.

Więcej informacji na stronie internetowej i stronie w serwisie Facebook.

Targets Creators Logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *