Ludzie Wojsk Specjalnych – Krzysztof Puwalski

Krzysztof Puwalski - weteran Jednostki GROM - zdjęcie z archiwum Krzysztofa Puwalskiego

Krzysztof Puwalski (JW GROM)

Oficer rezerwy, absolwent Wyższej Szkoły Wojsk Zmechanizowanych we Wrocławiu, Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie oraz SGH w Warszawie.

22 lata służby w Siłach Specjalnych. Operator Jednostki Wojskowej GROM. Twórca i pierwszy dowódca Grupy Przewodników Psów Bojowych JW GROM, kilkukrotny uczestnik misji w Iraku i Afganistanie.

Instruktor technik antyterrorystycznych, spadochroniarstwa, strzelectwa, wspinaczki, samoobrony, a także specjalista w zakresie komunikacji neurolingwistycznej. Jest także doświadczonym ekspertem w dowodzeniu oraz motywowaniu zespołu w czasie ekstremalnie trudnych sytuacji.

W trakcie swojej kariery w wojskach specjalnych zdobył wiedzę w zakresie bezpieczeństwa antyterrorystycznego oraz zwalczania zagrożeń związanych z terroryzmem międzynarodowym.

Z powodzeniem ukończył wiele kursów antyterrorystycznych organizowanych m.in. w Stanach Zjednoczonych, Belgii, Niemczech, Norwegii i Polsce. Uczestniczył oraz organizował kursy dedykowane jednostkom specjalnym – wojskowym oraz policyjnym.

Jego artykuły mogliście czytać zarówno na stronach magazynu SPECIAL OPS, jak i na stronie TacGear. Teraz realizuje się organizując konferencje i szkolenia. Szczegóły znajdziecie na stronie SOF Project Krzysztof Puwalski

Comments

  1. Pingback: Już wkrótce książka Krzysztofa Puwalskiego - Silent Heroes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *