Już wkrótce książka Krzysztofa Puwalskiego

Krzysztof Puwalski - weteran Jednostki GROM - zdjęcie z archiwum Krzysztofa Puwalskiego

Trochę na to musieliśmy poczekać, ale jest. Właśnie światło dzienne ujrzała informacja o książce Krzysztofa Puwalskiego – Weterana Jednostki Wojskowej GROM i pierwszego dowódcy Grupy Przewodników Psów Bojowych w tej Jednostce. Książka zostanie wydana w Wydawnictwie Bellona.

W tym roku obchodzimy 30 lecie Jednostki GROM, więc i książek dotyczących Jednostki 2305 pojawi się całkiem sporo. Za niespełna dwa tygodnie swoją premierę będzie miała książka NAVALa ” Chłopaki z Marsa”. Druga w kolejności będzie zapewne „Zielona droga” autorstwa Andrzeja Kruczyńskiego. A dziś do tego grona dołączyła książka Krzysztofa Puwalskiego. Na premierę, która zaplanowana jest na jesień będziemy musieli jednak trochę poczekać.

Krzysztof ma niesamowitą wiedzę i doświadczenei, a przy tym w sposób bardzo barwny i interesujący potrafi snuć swoje historie. Jesteśmy pewni, że jest na co czekać. Zresztą zobaczcie sami o czym będzie książka.

Zapowiedź książki

Mam niezwykłą przyjemność poinformować, że właśnie skończyłem pisać książkę, którą złożyłem do redakcji Wydawnictwo Bellona. W książce, którą wkrótce przeczytasz znajdziesz przykłady ludzkiej wytrwałości, siły, pasji, pragnienia przeżycia przygody, akcji i adrenaliny. Poznasz historie, które towarzyszyły mi od wczesnej młodości aż po służbę w Siłach Specjalnych.

Będziesz świadkiem wydarzeń które spotkały mnie i moich kolegów w trakcie tej niezwykłej służby. Pełne adrenaliny akcje bojowe, podczas których z narażeniem życia ratowaliśmy zakładników i neutralizowaliśmy terrorystów. Dotkniesz realnego świata Sił Specjalnych zarezerwowanego tylko dla wybranych. Odkryję przed tobą sekrety nieznanych do tej pory technik używanych przez Siły Specjalne. Poznasz moje metody radzenia sobie w ekstremalnie trudnych sytuacjach, dzięki którym pokonywałem wszystkie trudności. Pomogę Ci odnaleźć w sobie pasję i pokażę jak można być szczęśliwym i spełnionym człowiekiem.

Więcej o…

Krzysztof Puwalski ma na koncie 22 lata służby w Siłach Specjalnych. Operator Jednostki Wojskowej GROM. Twórca i pierwszy dowódca Grupy Przewodników Psów Bojowych JW GROM, kilkukrotny uczestnik misji w Iraku i Afganistanie. Więcej o nim możesz przeczytać w artykule z cyklu „Ludzie Wojsk Specjalnych„.

źródło: SOF Project Krzysztof Puwalski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *