JATA 2022 – informacje o naborze

kwalifikacje Centrum Szklenia Wojsk Specjalnych - Lubliniec

„Każde działanie podjęte bez planu kryje zalążek wszelkiego niepowodzenia.”

WOJSKA SPECJALNE – JATA 2022 – WASZE PLANY NIE ZREALIZUJĄ SIĘ SAME – SKŁADANIE DOKUMENTÓW – WRZESIEŃ 2021

TWOIM MARZENIEM jest pełnić służbę wojskową w pododdziałach bojowych / szturmowych w jednej z jednostek Wojsk Specjalnych,

NIE WIESZ jak się przygotować (masz wątpliwości czy dobrze przygotowujesz się) do selekcji do wybranej przez siebie jednostki Wojsk Specjalnych,

CHCESZ znacząco zwiększyć swoje szanse na pozytywne ukończenie selekcji do jednej z jednostek Wojsk Specjalnych;

JESTEŚ:
– osobą bez przeszkolenia wojskowego – cywilem;
– osobą, której nie udało się dostać na wyższą uczelnię wojskową (propozycja innej drogi jaką musisz pokonać by zostać oficerem jednej z jednostek wojsk specjalnych)
– żołnierzem rezerwy posiadającym stopień wojskowy nie wyższy niż starszy szeregowy rezerwy.
Centrum Szkolenia Wojsk Specjalnych wyznaczyło sobie nowy CEL i ma dla Ciebie propozycję:
– szkolenie wojskowe realizowane w ramach służby kandydackiej do Wojsk Specjalnych – kurs JATA 2022, na którym jednym z głównych założeń będzie przygotowanie kursantów do selekcji do wybranej przez nich jednostki wojsk specjalnych.

PLANOWANY TERMIN ROZPOCZĘCIA KURSU JATA 2022:
– kwiecień 2022 ROKU
– CZAS TRWANIA KURSU – 6 miesięcy.

Zanim jednak dostaniesz taką szansę musisz ukończyć z wynikiem pozytywnym rekrutację do służby kandydackiej do wojsk specjalnych na kurs JATA 2022 – wiosna.

Szczegóły dotyczące rekrutacji i wymagań jakie będziesz musiał spełnić znajdziesz już niebawem na stronie Centrum Szkolenia Wojsk Specjalnych – Zakładka: OŚRODEK SZKOLENIA LĄDOWEGO – REKRUTACJA – KURS JATA.
UWAGA : Poczekaj na informację dotyczącą NOWYCH ZASAD przeprowadzenia rekrutacji do służby kandydackiej do Wojsk Specjalnych. zmiany dotyczyć będą również dokumentów jakie będziesz musiał złożyć.

TERMINY KTÓRYCH NIE MOŻNA PRZEKROCZYĆ:
– SKŁADANIE DOKUMENTÓW – ETAP I – termin do 30 WRZEŚNIA 2021 roku.
– ROZPOCZĘCIE EGZAMINÓW – ETAP II i ETAP III – start od LISTOPADA 2021 roku.

DODATKOWO:
oprócz standardowej formy pozyskania informacji dzwoniąc do:

– CENTRUM SZKOLENIA WOJSK SPECJALNYCH – TEL: 261 – 132 – 677
– OŚRODEK SZKOLENIA LĄDOWEGO – TEL: 261 – 101 – 197

będziesz miał również możliwość zadawania pytań dotyczących rekrutacji, przebiegu szkolenia, egzaminów końcowych oraz co dalej po ukończeniu szkolenia wojskowego realizowanego w ramach służby kandydackiej do wojsk specjalnych.

W pierwszej połowie września 2021 roku planowane jest w kooperacji z Centrum Studiów i Edukacji na rzecz Bezpieczeństwa UWr kolejne Seminarium Eksperckie „Z cywila do Wojsk Specjalnych” poświęcone z główniej mierze omówieniu całej drogi jaką kandydat musi pokonać, od momentu złożenia dokumentów na szkolenie wojskowe do momentu zastania operatorem w jednej z jednostek wojsk specjalnych oraz jak może wyglądać jego dalsza służba wojskowa w wojskach specjalnych – np. jaką drogę trzeba będzie pokonać, aby zostać podoficerem i/lub oficerem wojsk specjalnych.

Informacje o najbliższym seminarium eksperckim „Z cywila do Wojsk specjalnych oraz odnośnie nowych zasad rekrutacji na kurs JATA 2022 będą zamieszczone na bieżąco, prosimy śledzić informacje na stronach obu Centrów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *