Jak radzić sobie z koronawirusem? [część I i II]

weteran JWK - Matka opowiada o radzeniu sobie z korona wirusem

Jak radzić sobie z koronawirusem, sprostać temu zagrożeniu i wrócić do codzienności? Na te pytania odpowiada major rezerwy Damian „Matka” Matkowski – weteran Jednostki Wojskowej Komandosów w swoim pierwszym dniu po przejściu na emeryturę. Kluczowe zagadnienia to algorytm postępowania, rola strefy komfortu i pozytywne myślenie.

mjr Damian MATKOWSKI ps. „MATKA”

Były Oficer Pionu Szkolenia Jednostki Wojskowej Komandosów w której służył 13 lat, współtwórca firmy szkoleniowej Targets Creators. Uczestniczył w 4 misjach zagranicznych w Iraku i Afganistanie.

Był głównym doradcą komendanta Centrum Szkolenia Sił Specjalnych Afgańskiej Policji. Ukończył szereg profesjonalnych szkoleń w ośrodkach zagranicznych m.in. prestiżowy kurs Master Pistol and Rifle Instructor – SIG SAUER Academy.

Służył w dwóch Zespołach Bojowych – dowodził Sekcją i Grupą Specjalną oraz Grupą Wsparcia ZB. Po zakończeniu etapu dowodzenia poddziałami został Kierownikiem Kursu Szkolenia (odpowiedzialny za realizację Kursów Bazowych). Służbę w JWK zakończył jako Szef tzw. „Selekcji”. Autor procedur działania (SOP) na poziomie taktycznym wykorzystywanych w JWK. Wprowadzał nowatorskie techniki szkolenia oraz rozwiązania programowe.

Wielokrotne odznaczany i nagradzany za dowodzenie. Za schwytanie w 2012 roku najwyżej notowanego celu osobowego z listy JPEL w historii polskiej Armii (Top Level Target) został wyróżniony przez Prezydenta RP Krzyżem Komandorskim Orderu Krzyża Wojskowego.

W swojej karierze miał do czynienia z wieloma sytuacjami kryzysowymi. Teraz swoje doświadczenie przekłada na rynek cywilny i to jak radzić sobie z korona wirusem.

Czy koronawirus sparaliżował Twoje życie?

mjr rez. Damian "Matka" Matkowski – w swoim pierwszym wystąpieniu dzień po przejściu na emeryturę z Jednostki Wojskowej Komandosów wyjaśnia jak ważny jest komfort psychiczny w walce z niewidzialnym wrogiem.

Publiée par Targets Creators sur Dimanche 29 mars 2020

 

PARASOL OCHRONNY czyli część 2

Druga część informacji z cyklu COUNTER COVID-19 w wydaniu maj rez. Damiana "Matki" Matkowskiego.Pozdrawiamy. Niebawem kolejna dawka dobrych informacji.TEAM TC

Publiée par Targets Creators sur Mercredi 1 avril 2020

źródło: Targets Creators, Akademia Wojsk Lądowych

Comments

    1. Post
      Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *