Jak radzi sobie z koronawirusem? [część III i IV]

weteran JWK - Matka opowiada o radzeniu sobie z koronawirusem

Tydzień temu major rezerwy Damian „Matka” Matkowski – weteran Jednostki Wojskowej Komandosów oraz Targets Creators w dwóch pierwszych filmach prezentowało sposób na walkę z koronawirusem. Dziś kontynuujemy ten temat i prezentujemy ich kolejne dwa filmy. Tym razem tematyka krążyć będzie wokół tego jak pozostać kreatywnym w czasie pandemii i optymalizować dobór sił i środków do wykonania zadania.

Pozostań produktywny podczas pandemii!Odcinek trzeci z serii COUNTER COVID 19 Zapraszamy do oglądania.

Publiée par Targets Creators sur Vendredi 3 avril 2020

 

Optymalizacja doboru sił i środków do wykonania zadania!

Odcinek czwarty. Poprawa komfortu psychicznego – ciąg dalszy.mjr rez. Damian "Matka" Matkowski – w trzecim odcinku, kontynuuję wykład na temat walki z koronawirusem. Tym razem tematem spotkania jest: "Optymalizacja doboru sił i środków do wykonania zadania"

Publiée par Targets Creators sur Dimanche 5 avril 2020

„Matka” służył w dwóch Zespołach Bojowych – dowodził Sekcją i Grupą Specjalną oraz Grupą Wsparcia ZB. Po zakończeniu etapu dowodzenia poddziałami został Kierownikiem Kursu Szkolenia (odpowiedzialny za realizację Kursów Bazowych). Służbę w JWK zakończył jako Szef tzw. „Selekcji”. Autor procedur działania (SOP) na poziomie taktycznym wykorzystywanych w JWK. Wprowadzał nowatorskie techniki szkolenia oraz rozwiązania programowe.

W swojej karierze miał do czynienia z wieloma sytuacjami kryzysowymi. Teraz swoje doświadczenie przekłada na rynek cywilny i na sposób na walkę z koronawirusem.

Jak radzić sobie z koronawirusem? [część I i II]

źródło: Targets Creators, Akademia Wojsk Lądowych

Comments

    1. Post
      Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *