GROM szkoli Reprezentację przed ME

Reprezentacja Polski w piłce nożnej z NAVALem - weteranem Jednostki Wojskowej GROM

Reprezentacja Polski w piłce nożnej w Opalenicy przygotowuje się do walki w Mistrzostwach Europy 2020. A któż mógłby więcej powiedzieć o walce, poświęceniu i dążeniu do celu niż wojownik z krwi i kości, weteran Jednostki Wojskowej GROM. Naszych Reprezentantów w ośrodku szkoleniowym odwiedził NAVAL, który opowiadał o sile drużyny, grze zespołowej i motywacji przez pryzmat GROMu.

Początek Mistrzostw dla naszej drużyny 14 czerwca 2021. Na przeciwko Reprezentacji Polski staną Reprezentanci Słowacji. Ponadto w „polskiej” grupie znalazły się także Hiszpania i Szwecja. A już dziś o 20:45 pierwszy test przed ME – mecz z Rosjanami.

Robert Lewandowski z NAVALem - weteranem Jednostki Wojskowej GROM Trener Reprezentacji Polski w piłce nożnej z NAVALem - weteranem Jednostki Wojskowej GROM Grzegorz Krychowiak i Łukasz Fabiański z NAVALem - weteranem Jednostki Wojskowej GROM Reprezentacja Polski w piłce nożnej z NAVALem - weteranem Jednostki Wojskowej GROM Reprezentacja Polski w piłce nożnej z NAVALem - weteranem Jednostki Wojskowej GROM Reprezentacja Polski w piłce nożnej z NAVALem - weteranem Jednostki Wojskowej GROM

Jak NAVAL sam pisze na swojej stronie jest byłym żołnierzem Jednostki Wojskowej GROM. Przez czternaście lat służył jako operator w zespole bojowym. Sporą część tego czasu spędził na misjach zagranicznych biorąc udział w działaniach bojowych na wodach Zatoki Perskiej, Iraku i w Afganistanie.

Obecnie poświęca się pisaniu książek, prowadzeniu szkoleń i wspieraniu organizacji pozarządowych. Możecie go kojarzyć m.in. z prowadzenia programu “Ekspedycja – odkrywcy drugiej natury” i udziału w programie Ninja Warrior Polska.

Więcej informacji o książkach Navala znajdziecie w naszej Biblioteczce, a o samym autorze na jego stronie internetowej.

źródło: Wydawnictwo Bellona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *