Edycje stacjonarne The Murph Challenge Poland 2021 ogłoszone

Murph Challenge Poland 2021

Organizatorzy The Murph Challenge Poland 2021 poinformowali o zakończeniu zapisów do tegorocznych wirtualnych zmagań. Na liście zapisanych znalazło się 258 osób. Jednak droga do udziału w imprezie nie została jeszcze całkiem zamknięta. Zachar w swojej relacji live w serwisie Instagram zdradził trochę informacji o planowanych czterech edycjach stacjonarnych.

Pierwsza z nich już 25 maja w 16 Batalionie Powietrznodesantowym w Krakowie. Jednak wziąć w niej mogą jedynie osoby ze służb mundurowych i zapisy prowadzone są w 16BPD.

Murph Challenge Poland w 16Bpd

 

Druga odbędzie się cztery dni później – 29 maja – w Dzień Weterana na stadionie w Lublińcu. 30 szczęśliwców, którym uda się zapisać na tą edycję stacjonarną powalczy m.in. o „puchar” dowódcy Jednostki Wojskowej Komandosów – płka Michała Strzeleckiego.

Trzecia planowana stacjonarna edycja w tym roku odbędzie się we Wrocławiu na Akademii Wojsk Lądowych w drugiej połowie czerwca. Więcej szczegółów zostanie podana wkrótce.

I ostatnia stacjonarna edycja, czyli finał przeznaczony dla najlepszych z edycji wirtualnej i wcześniejszych edycji stacjonarnych. Elita zmierzy się ze sobą pod Areną Gliwice 3 lipca 2021 roku i powalczy o wartościowe nagrody. Całość być może będzie transmitowana przez Telewizję Polsat.

Jeśli chcecie być na bieżąco z wszystkimi nowościami na temat The Murph Challenge Poland 2021 to zachęcamy do śledzenia odpowiedniego profilu w serwisie Facebook. A jeśli chcecie obejrzeć live Zachara to znajdziecie go w serwisie Instagram.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *