Czas na operatora Jednostki Wojskowej Komandosów

Call of Duty

Na początku maja w internecie pojawiła się petycja w sprawie dołączenia do najnowszych odsłon gier z serii Call of Duty grywalnej postaci operatora polskiej Jednostki Wojskowej GROM. Po niespełna miesiącu i zebraniu ponad 10 tysięcy podpisów twórcy gry z Infinity Ward umieścili GROMowca w swojej produkcji. Pojawiło się wówczas sporo głosów, że może czas na inne jednostki Wojsk Specjalnych. A oto odpowiedź na te głosy.

Wczoraj światło dzienne ujrzała petycja o dołączenie operatora Jednostki Wojskowej Komandosów. I choć szanse na pozytywne rozpatrzenie nie są duże to wszystko zależy od zaangażowania graczy i miłośników JWK.

Zresztą jak sam autor petycji podkreśla – „Nie ma co się poddawać. Tylko trzeba spróbować i oczekiwać wyników”. W końcu śmiały zwycięża, a już najwyższy czas żeby inne jednostki Wojsk Specjalnych zaistniały w szerokiej popkulturze. Kto wie, może przyczyni się to do zainteresowania Jednostką, dziedziczonymi tradycjami i samą służbą. 

Co trzeba zrobić?

Wystarczy wejść na stronę z petycją, wypełnić krótki formularz i kliknąć przycisk „Podpisz petycję”. A później zachęcam znajomych żeby zrobili to samo i trzymać kciuki za powodzenie akcji. Nie trzeba być nawet graczem.

Link do podpisania petycji.

 

A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Jednostki to gorąco zachęcamy do obejrzenia filmu, który kilka miesięcy temu przygotował Ptasz3k.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *