Czas na operatora Jednostki Wojskowej Komandosów

Call of Duty

Na początku maja w internecie pojawiła się petycja w sprawie dołączenia do najnowszych odsłon gier z serii Call of Duty grywalnej postaci operatora polskiej Jednostki Wojskowej GROM. Po niespełna miesiącu i zebraniu ponad 10 tysięcy podpisów twórcy gry z Infinity Ward umieścili GROMowca w swojej produkcji. Pojawiło się wówczas sporo głosów, że może czas na inne jednostki Wojsk Specjalnych. A oto odpowiedź na te głosy.

Wczoraj światło dzienne ujrzała petycja o dołączenie operatora Jednostki Wojskowej Komandosów. I choć szanse na pozytywne rozpatrzenie nie są duże to wszystko zależy od zaangażowania graczy i miłośników JWK.

Zresztą jak sam autor petycji podkreśla – „Nie ma co się poddawać. Tylko trzeba spróbować i oczekiwać wyników”. W końcu śmiały zwycięża, a już najwyższy czas żeby inne jednostki Wojsk Specjalnych zaistniały w szerokiej popkulturze. Kto wie, może przyczyni się to do zainteresowania Jednostką, dziedziczonymi tradycjami i samą służbą. 

Co trzeba zrobić?

Wystarczy wejść na stronę z petycją, wypełnić krótki formularz i kliknąć przycisk „Podpisz petycję”. A później zachęcam znajomych żeby zrobili to samo i trzymać kciuki za powodzenie akcji. Nie trzeba być nawet graczem.

Link do podpisania petycji.

 

A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Jednostki to gorąco zachęcamy do obejrzenia filmu, który kilka miesięcy temu przygotował Ptasz3k.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *