Buzdygan Internautów 2020 – głosowanie trwa

Buzdygan Internautów 2020

Filip Bątkowski, kpt. dr Jacek Siewiera, Michał Szeliga oraz Wojciech „Zachar” Zacharków – to czwórka nominowanych do nagrody Buzdygan Internautów 2020. Głosowanie rozpoczęło się tydzień temu, a na oddanie swojego głosu macie kolejny tydzień. „Polska Zbrojna” na Wasze głosy czeka do 19 kwietnia.

Buzdygany w tym roku zostaną przyznane po raz 27. To wyróżnienia przyznawane osobom nietuzinkowym, promującym śmiałe myślenie, odwagę w prezentowaniu poglądów i kształtującym nowoczesny wizerunek wojska. Wśród dotychczasowych laureatów są najwyżsi dowódcy Wojska Polskiego, zasłużeni żołnierze, znani politycy i osobistości życia publicznego.

Wśród laureatów tej nagrody znajdziemy m.in.  ostatniego Cichociemnego – Aleksandra Tarnawskiego i gen. dyw. Janusza Brochwicza-Lewińskiego ps. „Gryf”, a także podpułkownika Jarosława Garstkę z Jednostki Wojskowej GROM, Sikora, WIRa, Soyersa i Gałusa z Jednostki Wojskowej Komandosów. Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku wśród nominowanych do nagrody Buzdygan Internautów znalazł się Arkadiusz „Maya” Majewski – weteran Jednostki Wojskowej GROM.

My zachęcamy do oddawania głosów na Zachara – kandydata pochodzącego z Wojsk Specjalnych, ale cała czwórka jest warta uwagi. Decyzja, na kogo oddać głos do najłatwiejszych nie należy dlatego wejdźcie na stronę magazynu Polska Zbrojna i zapoznajcie się z krótkim przedstawieniem każdego z kandydatów.

[sp_wpcarousel id=”2233″]

 

Więcej informacji o kandydatach oraz formularz głosowania znajdziecie na stronach magazynu Polska Zbrojna.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *