#ABSZacharChallenge – Zachar bierze się za Kanapowców

Zachar preselekcja - przygotowanie do selekcji do Wojsk Specjalnych

Zachar – weteran Jednostki Wojskowej AGAT, który obecnie pomaga kandydatom przygotować się do selekcji do Wojsk Specjalnych znowu zagościł na ekranach telewizorów. Tym razem w roli, w której sprawdza się wprost idealnie. W sobotnim odcinku „Kanapowców” trochę sponiewierał bohaterów tego programu i pomógł im zasmakować Bieszczad.

W ubiegłym roku na kanale Discovery mogliśmy oglądać „Granice wytrzymałości Zachara”, w której major Zacharków zmagał się z trudnymi warunkami w Górach Izerskich. Tym razem to nie on musiał dotrzeć do granic swoich możliwości, a bohaterowie „Kanapowców” telewizji TTV. 

A cóż to takiego?

Jak opisują sami twórcy „Kanapowcy” to program, w którym „dotychczasowi królowie kanapy i niezdrowych przekąsek zdecydowali się zawalczyć o swoją sylwetkę, dobre samopoczucie, a przede wszystkim zdrowie”. Jednym z kroków do tego celu było spotkanie z Zacharem, który tak opisał całą sytuację:

Niedawno miałem okazję wziąć udział w pewnym wyzwaniu telewizyjnym jakim jest program „Kanapowcy”.
Wyzwanie to było przede wszystkim dla grupy młodych facetów, którzy moim zdaniem stanowią niestety przykład większej części naszego młodego męskiego społeczeństwa.

Kanapowcy

Nasi królowie kanapy w rękach byłych żołnierzy wojsk specjalnych 💪💪 Czy to może skończyć się dobrze❓😂Bądźcie z nami już w SOBOTĘ o 22:00❗️📺💥

Publiée par Kanapowcy – program TTV sur Jeudi 2 avril 2020

 

Przede mną i moimi instruktorami było zadanie doprowadzenia bohaterów tego programu do pewnych granic wytrzymałości, pokazania im jak je pokonać, żeby mogli dalej konsekwentnie poprawiać swój styl życia.

Producenci zrobili dobrą robotę, wysyłając ich w tym akurat momencie w Bieszczady, ponieważ każdy z nas, jeśli stara się poprawić coś w sowim życiu, czy trenuje ciężko, dochodzi w pewnym momencie do tzw. „ściany” i już dalej jest albo stagnacja, albo regres albo nawet rezygnacja czy wycofanie.

Kanapowcy

To już DZIŚ❗️🤩📺 O 22:00 NOWY odcinek i wielka wyprawa Kanapowców w Bieszczady❗️🏔🏔Zobaczcie, co o żołnierskim rygorze sądzi Damian 😉

Publiée par Kanapowcy – program TTV sur Samedi 4 avril 2020

 

Cała piątka, wróć… czwórka bohaterów, miała już do tej pory duże efekty dzięki pracy ze swoim trenerem Wujaszek Fericze. Ale potrzebowali kolejnego bodźca nie tyle treningowego co raczej mentalnego. Żeby byli wstanie uwierzyć we własne siły, poczuć się pewniejsi siebie i być zdolnym do pokonywania kolejnych granic w swoim życiu.

A dzięki temu jednemu weekendowi spędzonemu z nami, jak zresztą zobaczycie, zmieniło się ich podejście do życia, do rodziny i do ich osobistego wyzwania pozbycia się dziesiątek kilogramów!

Jeśli przegapiliście sobotnią premierę to spotkanie Zachara z Kanapowcami możecie obejrzeć w TV w poniedziałek o 20:00, czwartek o 23:05 i sobotę o 14:50, a także na stronie Player.pl.

#ABSZacharChallenge

Przy okazji warto wspomnieć o nowej inicjatywie Zachara, który postanowił wyjść na przeciw wszystkim zamkniętym w domu w czasie epidemii. Niezależnie czy jesteś kanapowcem, czy starasz się dostać do wymarzonej Jednostki w poniedziałek 06.04 rusza wyzwanie #ABSZacharChallenge, czyli trening brzucha operatora Wojsk Specjalnych.

Jak zapewnia Zachar będzie stopniowanie trudności, a cały program potrwa 30 dni codziennych treningów wyłącznie na mięśnie brzucha. Lato może nie być takie jak co roku, ale nie ma się co zaniedbywać tylko podnieść rękawicę rzuconą przez Zachara. Więcej informacji na jego profilu w serwisie Instagram.

Jeśli wyzwanie #ABSZacharChallenge to dla Was za mało i chcecie przeżyć przygodę podobną do bohaterów programu „Kanapowcy” to zapraszamy na preselekcję w górach z Zacharem i jego instruktorami – https://silentheroes.pl/przygotowanie-do-selekcji-do-wojsk-specjalnych-preselekcja-u-zachara/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *