Projekt Operator 2022

9 kwietnia rozpoczynie się druga edycję Projektu OPERATOR. Rozpocznie się w kultowym miejscu, czyli w ośrodku szkolenia poligonowego GROM GROUP w Czerwonym Borze. To tu wiele lat temu szkolili się operatorzy GROM.

Projekt OPERATOR 2022 to cykl pięciu wyjątkowych szkoleń, które tworzą uzupełniającą się całość. Takich jak: taktyka działań specjalnych w oparciu o procedury Green Beret, Survival, SER€ (przetrwanie w niewoli), strzelanie dynamiczne z elementami walki w bliskim kontakcie w budynkach, PMC – taktyka i techniki ochrony w strefie działań podwyższonego ryzyka z elementami TCCC (Tactical Combat Casualty Care), gra miejska (Undercover Game) z wykorzystaniem technik przetrwania w środowisku wielkomiejskim.

Główną formułą projektu jest szkolenie uczestnika według standardów używanych w najlepszych jednostkach specjalnych na świecie. Tu nikt na nikogo nie krzyczy – ty sam musisz chcieć ukończyć szkolenie, a instruktorzy pomogą ci wykrzesać z siebie nieznane dotąd pokłady twoich możliwości.

Kurs skierowany jest zarówno do mężczyzn, jak i kobiet, pracowników firm, instytucji państwowych oraz osób prywatnych, w tym kandydatów do jednostek specjalnych.

Opinie absolwentów 2021

Jak wygląda szkolenie i jakie korzyści będziesz mieć po ukończeniu całego projektu najlepiej opowiedzą absolwenci edycji 2021?

Daniel posiadacz tytułu „OPERATOR 2021”:

,,5 weekendów, w sumie 10 bardzo intensywnych dni i 5 nieprzespanych nocy i ponad 150 godzin wysiłku fizycznego i/lub intelektualnego. Organizatorzy zadbali, byśmy jako cywile, doświadczyli choćby w małym stopniu tego co jest rzeczywistością elitarnych żołnierzy jednostek specjalnych (np. jak JW GROM). Intensywność szkolenia była niesamowita. Czasem było to po 18 godzin szkolenia non-stop, chwila przerwy i drugie tyle. Tak, były hektolitry potu, czasem też krew, ale niekoniecznie łzy. My nie z tych.”;

Krzysztof posiadacz tytułu „OPERATOR 2021”:

,,Wszystkich, co chcą zmierzyć się z wyzwaniami jakie stawia OPERATOR mogę ze swojej strony serdecznie zapewnić – jest moc w PROJEKCIE. (…) NIE WAHAJCIE SIĘ – jeżeli będzie następna edycja – NIE WAHAJCIE SIĘ”;

Konrad posiadacz tytułu „OPERATOR 2021”:

,,Przygoda, wiedza, ale przede wszystkim kuźnia charakterów. Spróbuj, a na pewno wyjdziesz silniejszy.”;

Witek posiadacz tytułu „OPERATOR 2021”:

,,Z pełną odpowiedzialnością polecam całe szkolenie . Warto dla samego siebie.

Projekt Operator 2022

Dlaczego SOF Project?

Krzysztof Puwalski:

Moje unikatowe doświadczenie oraz instruktorów biorących udział w projekcie przeniesione ze świata sił specjalnych, biznesu a także osobistych predyspozycji z powodzeniem można zastosować w Twoim świecie oraz Twojej organizacji. Nauczymy cię jak czuć się komfortowo w sytuacji która nie jest komfortowa. Jak prowadzić zespół, jak być efektywnym liderem i zwyciężać swoje słabości.

Za każdy ukończony etap uczestnik otrzymuje dyplom, a jeśli ukończy wszystkie szkolenia z cyklu otrzyma prestiżowy medal oraz tytuł „OPERATOR 2022”. Tylko od uczestnika zależy czy ukończy cały projekt, czy wybierze szkolenia z konkretnych interesujących go dziedzin.

Jednak aby otrzymać pamiątkowy medal oraz tytuł „OPERATOR 2022” trzeba wziąć udział we wszystkich szkoleniach i je z sukcesem ukończyć. Ukończ cały projekt poczuj się Operatorem!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz lub zadzwoń do nas (FB SOF Project, tel: 606853861).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *